دوشنبه, ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - 15 April 2024
کد خبر: 3940
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶

برگزاری آموزش جامع داوری از سوی مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان

دوره آموزش جامع داوری مقدماتی یک،  ویژه حقوقدانان و کارشناسان حقوق توسط مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان برگزار شد .

برگزاری آموزش جامع داوری از سوی مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان

به گزارش کمیسیون رسانه مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان، این دوره روز جمعه  هشتم بهمن ماه 1395 در مجتمع آموزشی فرهنگی اردیبهشت برگزار شد.

در این دوره بهبهانی رئیس کل اداره ثبت استان اصفهان، انصاف داران رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه، ربیع زاده رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان، جهانگیری رئیس اتاق اصناف اصفهان، اُترج عضو هیات رئیسه اتاق اصناف و حسن اکلیلی هنرمند نام آشنای تئاتر و تلویزیون و فعال حوزه صلح و دوستی از مدعوین این جلسه بودند.

برگزاری آموزش جامع داوری از سوی مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان

این دوره که با استقبال اساتید ، کارشناسان و دانشجویان رشته حقوق روبرو شد در چهار محور و در قالب چهار نشست در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار گردید.
در نشست اول که با مدیریت احسان راستی مدیرعامل مجمع برگزار شد به چهارچوب های نظری و مفهوم شناسی در بحث داوری پرداخته شد و نشست دوم با مدیریت مجتبی نیک دوستی به اوصاف داوری،نحوه تعیین داور و انواع داوری اختصاص پیدا کرد.

در نوبت بعدازظهر هم اعتبار رای داوری به مدیریت سید مهدی علامه برگزار شد و نشست چهارم به اصول حاکم بر نحوه رسیدگی های داور اختصاص داشت که با مدیریت رضا برادران اصفهانی رئیس هیات مدیره مجمع برگزار شد. در پایان هم جلسه پرسش و پاسخ انجام شد که مجید میرحسینی  دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و قاضی اسبق دادگستری  استاد مدعو این دوره به سوالات پاسخ داد.

برگزاری آموزش جامع داوری از سوی مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان+ 29
مخالفم - 16

بازدید: 4633