دوشنبه, ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - 15 April 2024
کد خبر: 3107
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۰۸

انتخاب شهردار اصفهان به عنوان«شهردار صلح و دوستی»

شهردار اصفهان از سوی مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان لقب "شهردار صلح و دوستی" دریافت کرد.
 
به گزارش واحد رسانه ای مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان، به نقل ازخبرگزاری ایمنا، رئیس مجمع امور داوری و میانجیگری اصفهان به نیابت از جمع بزرگی از حقوقدانان و وکلای برجسته اصفهان لقب «شهردار صلح و دوستی» را به دکتر مهدی جمالی‌نژاد اعطا کرد.

رضا برادران اصفهانی دلیل اعطای این لقب را همراهی، همکاری و تلاش‌های شبانه‌روزی شهردار اصفهان برای برقراری آرامش در شهر و احیای میراث ناملموس اصفهان به ویژه در زمینه داوری و میانجیگری عنوان کرد.
بنا بر این گزارش ، به نقل از بسیاری از کارشناسان، شهرداری اصفهان در دوره جدید مدیریتی توانسته است با جهانی کردن نام اصفهان، این شهر را به عنوان شهر صلح و آرامش به جهانیان معرفی نماید.

همچنین حسن اکلیلی بازیگر سینما و تلویزیون و هنزمند نام آشنای صحنه تئاتر با حضور در آئین گشایش مجمع امور داوری ومیانجیگری اصفهان و به دلیل اقدامات عام المنفعه رضا برادران اصفهانی رئیس هیات مدیره مجمع و تلاش های بی وقفه وی در راستای ترویج فرهنگ صلح و دوستی، لقب «مرد صلح و دوستی» را به وی اعطا کرد و اظهار داشت: گشایش این مجمع برای کاهش اختلافات و حل دعاوی و ترویج فرهنگ صلح را باید به فال نیک گرفت.+ 27
مخالفم - 16

بازدید: 3470